Dette tilbehør til håret til kvinder, der forestiller den traditionelle spanske Mantilla, er i sorte blonder. Den fastgøres til dit hår som en broche for eksempel til en hårknold. Den øverste del af tilbehøret er snoet for at give et fyldigt udseende. Der er limet en rose i satinstof på. Den nederste del består af et smukt slæb på omkring 45 cm. Dette tilbehør vil være en fryd for øjet som fuldendelse af en spansk danserinde dragt til kostumefester.
Leverance
3-4 arbejdsdage DHL Eco
60 Kr.
1-2 arbejdsdage DHL Express
159 Kr.
4-6 arbejdsdage Postnord
76 Kr.
Der leveres ikke i weekender, så det er vigtigt at du dobbeltchecker leveringsadressen og den estimerede leveringsdato inden du laver din bestilling.
Det er obligatorisk at angive mailadresseFormatet på mailadressen er forkert.Marker afkrydsningsfeltet nedenfor for at abonnere på vores nyhedsbrev!Du skal acceptere privatlivspolitikken