Vampyrkostumet består af en kjole i rød og sort, og en krave (sko er ikke inkluderet). Den heftige halsudskæring fremhæves af det rødt stof, der er dækket af delikat sort blonde. Kjolens talje markeres ved hjælp af en korset-lignende snøring, der giver kjolen et sexet touch. Skørtet er skinnende sort med store røde volanter, der er fæstet ved hofterne. Det dobbelte stof giver skørtet en flot of fyldig volumen. Den store røde og sorte krave fæstes omkring halsen ved hjælp af velcro, og er dekoreret med en glitrende smykkesten foran. Charm dine ofre i dette smarte vampyrkostumetil en herlig Halloween fest eller til kostumeballet.
Leverance
3-4 arbejdsdage DHL Eco
60 Kr.
1-2 arbejdsdage DHL Express
159 Kr.
4-6 arbejdsdage Postnord
76 Kr.
Der leveres ikke i weekender, så det er vigtigt at du dobbeltchecker leveringsadressen og den estimerede leveringsdato inden du laver din bestilling.
Det er obligatorisk at angive mailadresseFormatet på mailadressen er forkert.Marker afkrydsningsfeltet nedenfor for at abonnere på vores nyhedsbrev!Du skal acceptere privatlivspolitikken